![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjN5ZQMbs7ix97ybLh8BCad58D-SkzLrNt3xJwVECG6a36CfF0N954vCdMI8HSn9VBQpfRHw27kIQOeqjU6ajtN3-Td3X-8mwQms1Io5cy7qZuOqwkaKWE9EimJIPGz5Smd3sSq4jwOZiof/s1600/%25CE%259C%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2597%25CE%25A3.jpg)
Ο βουλευτής του ΛΑΟΣ εμβρόντητος παρακολουθούσε τον κ. Μεϊμαράκη να τον καθυβρίζει, ενώ οι παριστάμενοι βουλευτές «πάγωσαν». Ο πρώην υπουργός της ΝΔ ακούστηκε να λέει εκτός μικροφώνου: «Σκατομαλ…, καραγκιόζη, έλα έξω, βγες έξω να σε γ…», ενώ ο κ. Κοραντής τον κοιτούσε κάνοντας τον σταυρό του!
Σχόλιο Παραπολιτικής: Επιτέλους το επίπεδο του Κοινοβουλίου άγγιξε αυτό της ΟΝΝΕΔ. Μια περήφανη μέρα για τη Δεξιά.