![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrxbFjpvGubQQb97nXJi0SSdifzjfEExDyxLlyWJgarWnOjsajCQAVoe4vyo_6ycwRmQniRguiZlmhQHxfFGDyOcKFN7SY0IGORT6SH0UrFVfSIwx3C4J9qIZvNzx_cVmal2bdLti0L5Q/s400/GiannisManolis.jpg)
Θέλουμε να πιστεύουμε ότι η είδηση είναι ανακριβής κι ότι στο τέλος θα επικρατήσει η σοβαρότητα. Ένα κόμμα που προτείνει σε στους χιλιάδες ψηφοφόρους του τον Γιάννη Μανώλη για περιφερειάρχη, είναι ένα κόμμα αστείο.
Αν στη νέα Μεταπολίτευση που οραματίζεται ο Σαμαράς έχουν θέση τύποι όπως ο Μανώλης, τότε πολύ φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει την έννοια "νέος" με την έννοια "κολλητός"...
Κοινοποιήστε το στο Facebook