![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9dbypGVuuLS8aap-4hfAL4tHFXMCjfxEt9Wtnstmxfr4A3m8En-otXm3smt8KZM6wNE2MQ1L_VAY2YPN4GRda5MB-rYYBE7CsROaVfZgFw29x0F-74kTtg5NDxfpRXl-gTXjPJRcqd2Q/s400/karamanlis.jpg)
Το υστερόγραφο εκείνης της ανάρτησης ήταν:
Υ.Γ Ας ελπίσουμε ότι η Realnews της Κυριακής θα έχει κάνενα 2σελιδο με φωτογραφίες του. Για εμάς τα "αρρωστάκια" βρε παιδί μου...
Όπως βλέπετε, το όνειρο μας έγινε πραγματικότητα. Είναι τόσο προβλέψιμος ο Τύπος των μικρονταβατζήδων στην Ελλάδα, που έχει χαθεί η "μαγεία". Να φανταστούμε ότι στο επόμενο φύλλο της Realnews θα υπάρξει αναφορά στον Τέως;
Κοινοποιήστε το στο Facebook