![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGUpL724dXO1pDwvXadO058R3-fJbFojOz1AxRzKKwtdezVFC0z4PGpZ0cYV0nxe5lE97vnaDem79iZ6i1m3rTc5IxBofNFSlbqpdFvqo6eRg6RErG1ox7D5Tu_9rcwVdQAtY4P-eRC9F-/s400/69706_1457810494885_1522054690_30945114_7582468_n.jpg)
Απελπισία
15.12.10
Στην εικόνα που ακολουθεί η αστυνομική κλούβα καίγεται στα πλαίσια μιας βεντέτας που δεν λέει να τελειώσει. Δεν καίγεται ούτε από αγανακτισμένους πολίτες ούτε από συνδικαλιστές που αντιδρούν στην περικοπή των μισθών τους.
Η κλούβα καίγεται βάση σχεδίου από επαγγελματίες καταστροφείς που η Αστυνομία αρνείται να συλλάβει εδώ και χρόνια. Κι εμείς γράφουμε τα ίδια και τα ίδια. Δεν πάει άλλο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGUpL724dXO1pDwvXadO058R3-fJbFojOz1AxRzKKwtdezVFC0z4PGpZ0cYV0nxe5lE97vnaDem79iZ6i1m3rTc5IxBofNFSlbqpdFvqo6eRg6RErG1ox7D5Tu_9rcwVdQAtY4P-eRC9F-/s400/69706_1457810494885_1522054690_30945114_7582468_n.jpg)