![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOahyLdmoBOD1xzJaZzxk7KsWJBYe82RCJUFTsgEHV9fBTkrrjEAxexU6DaC9Fp9gzcFs-Pph-Jj0KMYjeSnNaIsVv5KvfcTMi1sogrGU24t6sxOJkWUkX-Ycg3lSsN0XY3LH2fzbiD9LC/s400/tromaktiko.jpg)
(...)Μεσολάβησε η επίθεση που δέχθηκε από τον βουλευτή του ΣΥΝ, Δημήτρη Παπαδημούλη, ο οποίος ενοχλήθηκε γιατί ο κ. Ρεν άργησε να ξεκινήσει την ομιλία του. "Αργήσατε 40 λεπτά στο ραντεβού σας με εκπροσώπους του ελληνικού λαού. Θα τολμούσατε να το κάνατε αυτό στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο;", είπε σε έντονο ύφος ο κ.Παπαδημούλης.
Τόσα χρόνια ασυνεπής με την Ιστορία η Αριστερά, τα 40 λεπτά του Όλι Ρεν την ενόχλησαν...