Αχ βαστάτε με και δεν μπορώ!!!! Οι άνθρωποι που κλείνουν τις σχολές και έχουν καταδικάσει κόσμο να χάσει την εξεταστική του θεωρούν οτι ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ από τη ΝΕΤ η οποία ασχολείται με την κρίση, με το εάν θα χρεοκοπήσουμε και όχι με τα νταβατζιλήκια του κάθε Εαακίτη. Είδαν οτι δεν πάει καλά η επιχείρηση κατάληψη και είπαν να τονώσουν το φρόνημα... Κατάληψη όπου γουστάρουμε και φασιστοπρακτικές. Αίσχος. Κράτος σουρωτήρι.
Δεν τους αρκεί η κατάληψη των ΑΕΙ, τα βάζουν και με την ΕΡΤ
25.9.11
Γράφει η Τσούγδω στο Facebook:
Αχ βαστάτε με και δεν μπορώ!!!! Οι άνθρωποι που κλείνουν τις σχολές και έχουν καταδικάσει κόσμο να χάσει την εξεταστική του θεωρούν οτι ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ από τη ΝΕΤ η οποία ασχολείται με την κρίση, με το εάν θα χρεοκοπήσουμε και όχι με τα νταβατζιλήκια του κάθε Εαακίτη. Είδαν οτι δεν πάει καλά η επιχείρηση κατάληψη και είπαν να τονώσουν το φρόνημα... Κατάληψη όπου γουστάρουμε και φασιστοπρακτικές. Αίσχος. Κράτος σουρωτήρι.
Αχ βαστάτε με και δεν μπορώ!!!! Οι άνθρωποι που κλείνουν τις σχολές και έχουν καταδικάσει κόσμο να χάσει την εξεταστική του θεωρούν οτι ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ από τη ΝΕΤ η οποία ασχολείται με την κρίση, με το εάν θα χρεοκοπήσουμε και όχι με τα νταβατζιλήκια του κάθε Εαακίτη. Είδαν οτι δεν πάει καλά η επιχείρηση κατάληψη και είπαν να τονώσουν το φρόνημα... Κατάληψη όπου γουστάρουμε και φασιστοπρακτικές. Αίσχος. Κράτος σουρωτήρι.