Σύμφωνα με το ΒΗΜΑ: Ο αναπληρωτής γραμματέας Παραγωγικών Τάξεων της ΝΔ Θύμιος Λυμπερόπουλος ευχαρίστησε για την συμπαράστασή τους, όπως είπε, τους Οικολόγους - Πράσινους, την Δημοκρατική Αριστερά, τον ΣΥΡΙΖΑ, τον ΛΑΟΣ, τον πρόεδρο της ΝΔ, κ. Α. Σαμαρά και τον περιφερειάρχη Αττικής, κ. Ι. Σγουρό. Υπενθυμίζεται ότι ο τελευταίος επέστρεψε στον κ. Ραγκούση την εντολή του για διοικητικές κυρώσεις σε ταξιτζήδες που είχαν κλείσει δρόμους το καλοκαίρι, θεωρώντας το ζήτημα πολιτικό.
Προσθέστε σε όλους αυτούς και το μισό ΠΑΣΟΚ και θα συνειδητοποιήσετε πόσο μεγάλη θα είναι η νίκη του άλλου μισού...