Η περίπτωση του Μάκη Τριανταφυλλόπουλου είναι ξεχωριστή . Ο κάποτε αδέσμευτος και μαχόμενος ρεπόρτερ έχει γίνει πλέον μεγαλοδημοσιογράφος - επιχειρηματίας .
Τα 5 χρόνια της Νέας Δημοκρατίας γιγαντώθηκε οικονομικά γι' αυτό κι αρνείται να πιστέψει ότι υπάρχει ζωή μετά τον Καραμανλή...
Δείτε λοιπόν τον τρόπο παροχής υπηρεσιών στην κυβέρνηση . Εξισώνει την επίθεση του Παπανδρέου στον ΔΟΛ , δηλαδή στο μεγαλύτερο εκδοτικό συγκρότημα της χώρας , με την επίθεση του Κώστα Καραμανλή στην Espresso !
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjj-4wdZg6pUlG5hWDgdktUfNzJjAN7z9h5mg9Xcv4XaA2H5O3s8pXWj2EjyZiufoIAS1qeNOAZPAHb8jirOY7WiVou2AcQY94Kn9J2_Og_XyVeHLxfyIl2h__sl5JyzLIdYad0mb2lRKyG/s400/1243667614jpg.jpeg)
Money , money , money...δείτε εδώ
Κοινοποιήστε το στο Facebook