![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjc4YPYs9D8CzPGR_N2pQL4WNY4wQIGUm_7dhHDNkUy79eLU5ukTSGHwN41kzUNDT91y38Zc0ostj4V6yxJJ4GTnuopQ5QeFCOcpD3gUjnwKRMqmtyAiy9aknNxsiQaqopPBVPvt3eHcpc/s1600/0006.jpg)
Αλλαγή βοηθού διαιτητή στον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό την Κυριακή… Ο Πέτρος Τρύφων δήλωσε έκτακτο κώλυμα (επικαλέστηκε τραυματισμό) και τη θέση του Δραμινού ρέφερι θα πάρει ο Γιώργος Γεωργιάδης από την Κοζάνη.
Αξίζει να σημειωθεί πως...
...ο Πέτρος Τρύφων είχε συγκεντρώσει τα πυρά των ανθρώπων του Ολυμπιακού στην αντίστοιχη περσινή αναμέτρηση της Τούμπας (1-0) για ορισμένες υποδείξεις του.
Σχόλιο Παραπολιτικής: Εντελώς συμπτωματικά, είχε προηγηθεί το σημερινό εμετικό πρωτοσέλιδο της εφημερίδας "Γαύρος" το οποίο και προεξοφλούσε την ευθύνη του επόπτη για ενδεχόμενη γκέλα του Ολυμπιακού.
Θυμίζω ότι ένας άλλος επόπτης Τρύφων, ο Σπύρος Τρύφων, ήταν εκείνος που στο Καραϊσκάκη ακύρωσε ως offside το ιστορικό πια γκολ του Κώστα Κατσουράνη στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ. Κλαίνε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες...