![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBsfe9KCid39NfROp3kDmrdysiXGdjWXdhPgriC9Ln2EiQTH1eYTB1-IqnbASwOGPFaxmHQ8rdf_vMmllznzrSg6xjlOeS1walEMbHg8R5nFiZF_QMv2K2Mw66YAWbqCvnAc7kN5n7ZNM/s400/vogt1.jpg)
Στις 7 τα κανάλια θα δημοσιεύουν από μια δημοσκόπηση η οποία εκ των πραγμάτων μπορεί μόνο να αποτυπώσει μια τάση κι όχι να προβλέψει το εκλογικό αποτέλεσμα, ειδικά σε μια σειρά αναμετρήσεων που θα κριθούν στη μια ψήφο.
Όλα θα εξαρτηθούν από το μέγεθος της αποχής η οποία είναι αυτή που καθορίζει τα ποσοστά των δυο μονομάχων. Σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα και Πειραιά η μάχη θα είναι μεγάλη. Το ίδιο και στην Περιφέρεια Πελοποννήσου.
Μην ακούτε και μην πιστεύετε τίποτα μέχρι τα πρώτα αξιόπιστα στοιχεία του Υπ. Εσωτερικών. Καλή ψήφο σε όλους.