Η εικόνα που έχω αυτή τη στιγμή από μια σειρά εκλογικών τμημάτων του Δήμου της Αθήνας περιγράφει τη συμμετοχή σε επίπεδα που επιτρέπουν στη συντήρηση να χαμογελά. Η αποχή παραμένει μεγάλη και ελάχιστοι νέοι έχουν προσέλθει μέχρι στιγμής στις κάλπες.
Χρειάζεται μεγάλη κινητοποίηση!
Μένουν 5 ώρες και θα χρειαστείτε μονάχα 5 λεπτά για δώσετε στην Αθήνα την ελπίδα που χρειάζεται! Μην τους χαρίζετε τη σιωπή σας!
Ψηφίζουμε Γιώργο Καμίνη