![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEivyT91S0-EbVZOlv8IJvjKVaXswJL175Pf4XGutlVud1BaM2RJtc6mM9NVtLWVdaud7JyER-WZeMNUi1eBSCDu3CZIPVXIbRGO7lL1rPG0SzCi9NZt2wkc-O_Xi6p9ZSVy1opJ-OEof76u/s400/Papandreou_Papakonstantinou2.jpg)
Του Γιώργου Παπανδρέου, του Γιώργου Παπακωνσταντίνου και του Γιώργου Καμίνη.
Ο πρώτος εξασφάλισε ως πρωθυπουργός ένα τρόπο σωτηρίας για τη χώρα του που μέχρι πριν δεν υπήρχε, ο δεύτερος είναι ο πρώτος Υπ. Οικονομικών που αγγίζει τέτοια στάνταρ παραγωγικότητας και ο τρίτος γιατί κατάφερε να συσπειρώσει γύρω του την πιο γνήσια επαναστατική κι ανατρεπτική μερίδα των πολιτών της Αθήνας.
Ήταν όμως και η πληθωρικότερη χρονιά της Παραπολιτικής με 2.678 αναρτήσεις, 1.000.000 διαφορετικούς επισκέπτες και 6.500.000 clicks. Αντίο 2010...