![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiX1j9L1wgNk1NRkS-lNBT1nTUhd7yUr_FkO4qU3M-Bgg_m_yUMvLJwf4agtJ5UpCb8I365tw-hZ8pgz17CGyMQ0mGRTu1GOJyAVvIVZeYc1OTRVrTn7aR0YIxndKn7SGVZeVvDFJ3dWgxI/s400/AGIOS-PANTELEHMONAS.jpg)
Τη δόξα του αρχηγού της Χρυσής Αυγής Ν. Μιχαλολιάκου, που σήκωσε δις ψηλά το χέρι μέσα στο δημοτικό συμβούλιο, φαίνεται ότι ζήλεψε διαμερισματικός σύμβουλος στο έκτο διαμέρισμα, όπου υπάγεται και η περιοχή του Αγίου Παντελεήμονα.
Δεν γνωρίζουμε αν ο διαμερισματικός συνόδευσε την ανατριχιαστική χειρονομία με... επιχειρήματα του τύπου «άντε φύγε, ρε Καραγκιόζη» προς άλλον σύμβουλο, όπως έκανε ο «επίδοξος φίρερ».
Ούτως ή άλλως, ήταν ακόμη μία θλιβερή παράσταση μίσους...