![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIhMzrmV8OZzqPRDW9mtu8TUMejA-D4SIzgUAuuHtsoPt_5dzIoW2ikK2AXzxymjA2AeChwPeaTztfPHpliyTp3LKR0CCB-vYeivCLThtYzxP0D8423lbihe-62t9IT7HsdtKzg3JSgvF4/s400/ContentSegment_17315343%2524W232_H250_R0_P0_S1_V1%2524Jpg.jpg)
Πρόκειται για ένα «τέχνασµα» που χρησιµοποιήθηκε από τη διοίκηση προκειµένου να τους επιστρέψει το«επίδοµα τροφής» που είχε παρακρατηθείαπό τους µισθούς τους. Η υπόθεση αποτελεί κλασικό παράδειγµα γραφειοκρατικής τρέλας που µετράει πάνω από τρία χρόνια «επεισοδίων» µε το Νοσοκοµείο Μυτιλήνης, το οποίο κατέληξε να«βαφτίσει» παραπληγικούς τους γιατρούς.
Η αποκάλυψη των ΝΕΩΝ εδώ. Φαντάζομαι ότι οι πρακτικές αυτές καλύπτονται κι από τον όρκο του...Ιπποκράτη.