![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPrasqV2aSQo0Es5E83wjIRVNJKebCI75dwlDj5ffil23btUUWmKuYLbX07QH70nbJARv93yFy6MVkFnjMq4MQpXne6RT50YBM24m4VSFBkuPpZTlDi7BTmGLi8LiMUp7aolJxBdTIk0k0/s1600/Untitled.jpg)
Ένας φίλος αναγνώστης μας υπέδειξε ένα ακόμα καταπληκτικό video από την προεκλογική περίοδο του β' γύρου των αυτοδιοικητικών εκλογών του 2010.
Ο Γιώργος Παπαδάκης βγάζει τη Σκορδέλη στο παράθυρο, την πλασάρει ως απλή κάτοικο του Αγίου Παντελεήμονα και της επιτρέπει να καθορίσει την ατζέντα της συζήτησης.
Η Σκορδέλη δηλώνει ότι θα υποστηρίξει τον Κακλαμάνη στον β' γύρο των εκλογών κι αυτός ταυτίζεται απόλυτα με τις θέσεις της. Καθόλου τυχαία, ως δήμαρχος, ο Γιώργος Καμίνης θα δεχθεί πλήθος επιθέσεων από τη Χρυσή Αυγή.
Απολαύστε τη θλιβερή κομπανία που λειτούργησε ως χορηγός επικοινωνίας του φασισμού: